Zwrot podatku USA - Odzyskaj podatek z USA - Zwrot podatków z zagranicy

Procedura

Procedura zwrotu podatku została maksymalnie uproszczona i skrócona. Jeżeli chcesz odzyskać zwrot podatku z USA, postępuj według poniższych kroków:

 1. Kontaktujesz się z naszym biurem

  Aby rozpocząć procedurę zwrotu podatku wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem. Możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie formę kontaktu:

  • wypełniając formularz zgłoszeniowy na naszej stronie www.zwrot-podatku.pl
  • dzwoniąc pod numery telefonu +48 32 294 92 63 lub +48 602 370 506
  • pisząc mail na adres info@zwrot-podatku.pl
  • zgłaszając się bezpośrednio w naszym biurze
 2. Kompletujesz dokumentację

  Niezbędne formularze możemy przesłać do Ciebie pocztą polską lub e-mailem. Należy je wypełnić i podpisać oraz dołączyć dokumenty od pracodawcy.

  Dokładne informacje o sposobie wypełniania formularzy oraz o niezbędnych dokumentach znajdziesz w dziale Dokumenty.

 3. Przesyłasz do nas wszystkie dokumenty

  Kompletną dokumentację należy wysłać listem poleconym na adres naszego biura:

  "Jubira" F.H.U.
  ul. Sienkiewicza 25b/1
  41-200 Sosnowiec
  woj. śląskie

  z dopiskiem "Zwrot podatku USA"
 4. Kalkulujemy wysokość zwrotu

  Na podstawie przekazanej dokumentacji przygotowujemy kalkulację wysokości zwrotu. Dzięki temu od razu wiesz na jaki zwrot podatku możesz liczyć.

 5. Składamy wniosek do urzędu

  Kompletny wniosek składamy w Twoim imieniu we właściwym urzędzie podatkowym w Stanach Zjednoczonych. Okres oczekiwania na wypłatę zwrotu nie powinien być dłuższy niż 4 miesiące. Nasze biuro prowadzi każdą sprawę aż do odzyskania pełnego, przysługującego zwrotu podatku.

 6. Przekazanie zwrotu podatku

  Po zakończeniu procedury uzyskania zwrotu podatku, czek kwotą zwrotu jest kierowany z urzędu skarbowego w USA bezpośrednio na adres klienta.Prosimy o monitorowanie otrzymywanej korespondencji i przekazywanie jej każdorazowo do naszego biura.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać