Zwrot podatku z USA

Zwrot podatku USA

O zwrot podatku z USA może ubiegać się każdy, kto legalnie pracował na terenie tego kraju. Za naszym pośrednictwem możesz uzyskać zwrot podatku federalnego oraz stanowego. W Stanach Zjednoczonych wniosek o zwrot podatku możesz składać do trzech lat wstecz.

Do każdego rozliczenia podchodzimy indywidualnie i prowadzimy je aż do odzyskania całości przysługującego zwrotu.

Uwaga: nasze biuro dokonuje rozliczenia zwrotu podatku z USA, tylko dla osób zatrudnioncyh na terenie USA z wizą J-1 w programie Work&Travel.

Okres oczekiwania na zwrot podatku stanowego oraz federalnego jest uzleżniony od wielu czynników. Jednak cała procedura nie powinna trwać dłużej niż 4 miesiące. Oczekiwanie na zwrot mogą wydłużyć dodatkowe zapytania amerykańskiego urzędu podatkowego. Szczegóły zwrotu podatku z USA znajdziesz w dziale Procedury. Informacje dotyczące prowizji za dokonanie rozliczenia znajdziesz w dziale Opłaty.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, odwiedź dział Pomoc skontaktuj się z naszym biurem, a nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać