Zwrot podatku Anglia, Irlandia, Niemcy, Holandia, USA, zasiłek rodzinny Niemcy (Kindergeld)

Procedura

Z naszą pomocą, proces odzyskiwania podatku ze Szwecji będzie składał się z następujących pięciu kroków:

 1. Kontaktujesz się z biurem

  Kontakt z naszymi doradcami podatkowymi jest możliwy za pośrednictwem kilku kanałów komunikacji, które pozwolą w dogodny sposób skontaktować się z naszym biurem. Jest to możliwe poprzez:

  • formularz kontaktowy, znajdujący się na naszej stronie internetowej www.zwrot-podatku.pl
  • telefon, pod numerem +48 (32) 2949263 lub +48 602370506
  • e-mail, nasz adres internetowy to info@zwrot-podatku.pl
  • bezpośrednią wizytę w naszym biurze podatkowym
 2. Przygotuj niezbędne dokumenty

  Poświadczenie legalnego zatrudnienia w Szwecji wymaga skompletowania dokumentów otrzymywanych od szwedzkich pracodawców. Ponadto, do wniosku rozliczeniowego niezbędne będą dokumenty wymagane bezpośrednio przez urząd podatkowy. Część z nich możemy przesłać do Ciebie drogą elektroniczną lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Więcej informacji o dokumentach niezbędnych do rozliczenia podatku ze Szwecji znajdziesz w dziale Dokumenty.

 3. Prześlij nam pełną dokumentację

  Pełny komplet podpisanych dokumentów prosimy złożyć w naszym biurze lub przesłać listem poleconym na adres:

  "Jubira" F.H.U.
  ul. Sienkiewicza 25b/1
  41-200 Sosnowiec
  woj. śląskie

  z dopiskiem "Zwrot podatku Szwecja"

  Uwaga: Nasze biuro podatkowe nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie przesyłki z winy doręczyciela. W związku z tym przestrzegamy od przesyłania dokumentów listem ekonomicznym, jednocześnie zaznaczając, aby wysyłać dokumenty jako listy polecone za pośrednictwem poczty polskiej lub firm kurierskich.

 4. Złożenie wniosku w Twoim imieniu do szwedzkiego urzędu

  Otrzymane od Ciebie dokumenty są podstawą do sporządzenia wniosku o zwrot podatku ze Szwecji. Po przygotowaniu pełnej deklaracji podatkowej, składamy ją do urzędu skarbowego w Szwecji, co pozwoli nam oczekiwać na decyzję podatkową.

 5. Oczekiwanie na zwrot podatku ze Szwecji

  Ostatnim etapem procedury rozliczeniowej jest uzyskanie decyzji podatkowej ze szwedzkiego urzędu. Najczęściej ma to miejsce w terminie od września do grudnia roku, w którym wnioskujemy o zwrot podatku. Urząd podatkowy w Szwecji wysyła na zarejestrowany adres podatnika decyzję oraz czek, jaki będzie można zrealizować w polskich placówkach bankowych.

  W przypadku dodatkowych pytań związanych z rozliczeniem podatku ze Szwecji zachęcamy do kontaktu z naszym biurem podatkowym lub odwiedzenia działu Pomoc.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać