Zwrot podatku Anglia, Irlandia, Niemcy, Holandia, USA, zasiłek rodzinny Niemcy (Kindergeld)

Opłaty

Wiemy, jak bardzo zależy Ci na kompleksowo wykonanej usłudze, stąd rzetelnie realizujemy powierzone nam zadania. Podchodzimy indywidualnie do każdego rozliczenia podatkowego z tytułu pracy w Szwecji, jednocześnie oferując profesjonalne podejście i szybką realizację usługi. Pozwala to na ciągłe podnoszenie jakości świadczonych przez nas usług podatkowych oraz maksymalne skrócenie okresu oczekiwania na zwrot podatku ze Szwecji. W związku z oczekiwaniami naszych klientów, staramy się jednocześnie przy kompleksowej usłudze zaoferować konkurencyjną cenę rozliczenia podatkowego.

Usługa rozliczenia podatku ze Szwecji oferowana przez nasze biuro podatkowe wynosi tylko 400 PLN z VAT (325,20 PLN netto + VAT). Koszt usługi obejmuje:

  • przekazanie pełnych informacji związanych z procedurą dotyczącą szwedzkiego rozliczenia podatkowego
  • przesłanie dokumentów, które pozwolą na złożenie wniosku rozliczeniowego
  • bieżące instruowanie oraz korygowanie ewentualnych błędów, służące prawidłowemu wypełnieniu dokumentacji podatkowej
  • sporządzenie zeznania podatkowego do szwedzkiego urzędu
  • przekazanie pełnego wniosku wraz z dokumentacją do urzędu podatkowego w Szwecji
  • korespondencja oraz bieżący kontakt w sprawie wniosku podatnika ze szwedzkim urzędem
  • przygotowywanie ewentualnych korekt we wniosku lub odwołań od nieprzychylnej decyzji urzędu
  • wykonywanie dodatkowych czynności finansowo-podatkowych.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta oraz wiele lat doświadczenia pozwoli spokojnie oczekiwać na jak najwyższy zwrot podatku z tytułu legalnego zatrudnienia w Szwecji. W przypadku dodatkowych pytań związanych z rozliczeniem podatkowym, prosimy o kontakt.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać