Zwrot podatku Anglia, Irlandia, Niemcy, Holandia, USA, zasiłek rodzinny Niemcy (Kindergeld)

Zwrot podatku Szwecja

Legalne zatrudnienie w Szwecji wiąże się z koniecznością rozliczenia podatkowego z tamtejszym urzędem skarbowym. Polscy pracownicy mogą dzięki temu skorzystać z możliwości odzyskania nadpłaconego podatku z tytułu pracy w tym kraju.

Termin składania wniosków podatkowych w Szwecji to 7 maj roku następującego po roku, w którym odprowadzane były składki. Jeśli więc podejmujesz legalne zatrudnienie w 2014 roku, w maju przyszłego roku będziesz zobowiązany do złożenia deklaracji podatkowej w szwedzkim urzędzie skarbowym. Będzie to dobry moment na to, aby złożyć wniosek o zwrot podatku ze Szwecji. Z kolei korekty podatku można składać nawet do czterech lat wstecz. Jeżeli podejmowałeś legalne zatrudnienie w tym skandynawskim kraju, zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura podatkowego, aby w prosty i kompleksowy sposób rozliczyć swój podatek za pracę w Szwecji.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać