Procedura do zwrotu podatku z Norwegii

Procedura

Praca w Norwegii przyciąga coraz większą grupę Polaków, którzy po powrocie do Polski mogą ubiegać się o zwrot podatku z tego kraju. Rozliczenia z norweskim urzędem skarbowym należy dokonywać corocznie w przypadku podejmowania zatrudnienia.

Wysokości zwrotów otrzymywanych przez naszych klientów są zróżnicowane. Uzależnione jest to od uzyskanych zarobków, zapłaconego podatku, długości pobytu w tym kraju. Co więcej nadpłata podatku może ulec zwiększeniu w przypadku aplikowania o różnego rodzaju ulgi podatkowe. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w dziale ulgi podatkowe w Norwegii.

Postępuj według poniższych kroków aby odzyskać zwrot podatku z Norwegii:

 1. Kontaktujesz się z naszym biurem

  Aby rozpocząć procedurę zwrotu podatku wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem. Możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie formę kontaktu:

  • wypełniając formularz zgłoszeniowy na naszej stronie www.zwrot-podatku.pl
  • dzwoniąc pod numer telefonu +48 32 294 92 63
  • pisząc mail na adres info@zwrot-podatku.pl
  • zgłaszając się bezpośrednio w naszym biurze
 2. Kompletujesz dokumentację

  Niezbędne formularze możemy przesłać do Ciebie pocztą polską lub e-mailem. Należy je wypełnić i podpisać oraz dołączyć dokumenty od pracodawcy.

  Dokładne informacje o sposobie wypełniania formularzy oraz o niezbędnych dokumentach znajdziesz w dziale Dokumenty.

 3. Przesyłasz do nas wszystkie dokumenty

  Kompletną dokumentację należy wysłać listem poleconym na adres naszego biura:
  "Jubira" F.H.U.
  ul. Sienkiewicza 25b/1
  41-200 Sosnowiec
  woj. śląskie

  z dopiskiem "Zwrot podatku Norwegia"

 4. Wstępna kalkulacja zwrotu

  Dokumenty, które zostaną do nas przesłane są wnikliwie analizowane. Na ich podstawie jesteśmy w stanie wstępnie oszacować wysokość zwrotu lub ewentualnej niedopłaty. Wyliczona kwota nie jest wiążąca i może ulec zmianie po dokonaniu przez urząd rozliczenia podatkowego.

 5. Składamy wniosek do urzędu

  Kompletny wniosek składamy w Twoim imieniu we właściwym urzędzie podatkowym w Norwegii. Cała procedura zwrotu jest przez nas monitorowana, aż do momentu otrzymania decyzji podatkowej. Jeżeli zajdzie potrzeba, nasze biuro prześle do urzędu podatkowego stosowne odwołanie od otrzymanej niekorzystnej dla klienta decyzji.

 6. Przekazujemy zwrot podatku

  Zwrot podatku możesz otrzymać na swój polski/norweski rachunek bankowy lub postaci czeku na zarejestrowany w urzędzie adres. Czek można zrealizować w placówkach bankowych na terenie Polski.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać