Zwrot podatku z Norwegii

Zwrot podatku Norwegia

Jeżeli pracowałeś legalnie w Norwegii, możesz ubiegać się o zwrot podatku. Wniosek wraz z pełną dokumentacją powinien zostać przesłany do norweskiego urzędu skarbowego w terminie do 30 kwietnia danego roku. Termin ten może być przedłużony o 1 miesiąc, ale należy to odpowiednio wcześnie zgłosić do urzędu w Norwegii. Za pośrednictwem naszego biura, możliwe jest złożenie zaległego zeznania podatkowego lub dokonanie korekty nawet do 3 lat wstecz.

Jeżeli chcesz odzyskać nadpłacony w Norwegii podatek wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej, wysłać e-mail, skontaktować się z nami telefonicznie lub zgłosić się bezpośrednio w naszym biurze. Szczegółowe informacje na temat rozliczenia podatku z Norwegii znajdziesz w dziale Procedury.

Do każdego rozliczenia podchodzimy indywidualnie i prowadzimy je aż do odzyskania całości przysługującego zwrotu. Podstawą rozliczenia podatkowego jest prawidłowo skompletowana dokumentacja. Więcej informacji na ten temat znaleźć można w dziale Dokumenty.

Za rozliczenie norweskiego podatku pobieramy stałą opłatę, bez względu na wysokość zwrotu. Szczegóły znajdziesz w dziale Prowizje.

Na podstawie najczęściej zadawanych pytań stworzyliśmy listę najpopularniejszych zagadnień dotyczących zwrotu podatku z Norwegii. Znajdziesz je w dziale Pomoc. Jeżeli nie uzyskasz odpowiedzi w interesujących Cię kwestiach, skontaktuj się z naszym biurem, a nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie.

Zachęcamy do ubiegania się o zwrot podatku z Norwegii za pośrednictwem naszego biura.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać