Procedura do zwrotu podatku z Niemiec

Procedura

O zwrot podatku z Niemiec może ubiegać się każdy, kto legalnie pracował na terenie tego kraju. Aby uzyskać w najkrótszym możliwym terminie zwrot podatku z Niemiec postępuj według poniższych kroków:

 1. Kontaktujesz się z naszym biurem

  Aby rozpocząć procedurę zwrotu podatku wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem. Możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie formę kontaktu:

  • wypełniając formularz zgłoszeniowy na naszej stronie
  • dzwoniąc pod numery telefonu +48 32 294 92 63 lub +48 602 370 506
  • pisząc mail na adres info@zwrot-podatku.pl
  • zgłaszając się bezpośrednio w naszym biurze
 2. Kalkulujemy wysokość zwrotu

  Przygotowujemy dla Ciebie wstępną, bezpłatną kalkulację należnego zwrotu podatku. Dzięki temu od razu wiesz na jak wysoki zwrot możesz liczyć.

 3. Kompletujesz dokumentację

  Niezbędne formularze możemy przesłać do Ciebie pocztą polską lub e-mailem. Należy je wypełnić i podpisać oraz dołączyć dokumenty od pracodawcy.

  Dokładne informacje o sposobie wypełniania formularzy oraz o niezbędnych dokumentach znajdziesz w dziale Dokumenty.

 4. Przesyłasz do nas wszystkie dokumenty

  Kompletną dokumentację należy wysłać listem poleconym na adres naszego biura:

  "Jubira" F.H.U.
  ul. Sienkiewicza 25b/1
  41-200 Sosnowiec
  woj. śląskie

  z dopiskiem "Zwrot podatku Niemcy"

 5. Składamy wniosek do urzędu

  Kompletny wniosek składamy w Twoim imieniu we właściwym urzędzie podatkowym w Niemczech. Okres oczekiwania na zwrot podatku to od 3 do 6 miesięcy. Czas oczekiwania na zwrot mogą wydłużyć dodatkowe zapytania niemieckiego urzędu podatkowego. Nasze biuro prowadzi każdą sprawę aż do odzyskania całości przysługującego zwrotu podatku, a w razie potrzeby składamy odwołanie.

 6. Przekazujemy zwrot podatku

  Niemiecki urząd podatkowy przekazuje zwrot podatku bezpośrednio na Twój rachunek bankowy, podany w formularzu zgłoszeniowym.

  Po zakończeniu procedury zwrotu podatku otrzymasz od nas decyzję podatkową.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać