Zwrot podatku z Niemiec

Zwrot podatku Niemcy

Zwrot podatku z Niemiec przysługuje każdemu kto legalnie pracował na terenie tego kraju. Możesz ubiegać się o zwrot do czterech lat wstecz, a w szczególnych przypadkach nawet do siedmiu.

Jeżeli chcesz odzyskać nadpłacony w Niemczech podatek wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej, wysłać e-mail, zgłosić się do nas telefonicznie lub bezpośrednio w naszym biurze.

Do każdego rozliczenia podchodzimy indywidualnie i prowadzimy je aż do odzyskania całości przysługującego zwrotu. Procedura zwrotu podatku trwa od 3 do 6 miesięcy. Czas oczekiwania na zwrot mogą wydłużyć dodatkowe zapytania niemieckich urzędników, chcących uzyskać dodatkowe informacje. Szczegóły dotyczące zwrotu podatku z Niemiec znajdziesz w dziale Procedury.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym biurem, a nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać