Zwrot podatku z Irlandii

Zwrot podatku Irlandia

Zwrot podatku z Irlandii Pd. przysługuje osobom legalnie pracującym na terenie tego kraju. O zwrot podatku możesz ubiegać się do czerech lat wstecz.

Rok podatkowy w Republice Irlandii trwa od 1 stycznia do 31 grudnia. Za pośrednictwem naszego biura wniosek o zwrot podatku możesz złożyć cały rok, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej, wysłać e-mail, zgłosić się do nas telefonicznie lub bezpośrednio w naszym biurze. Wysokość nadpłaconego podatku możesz obliczyć za pomocą kalkulatora podatkowego umieszczonego na naszej stronie internetowej.

Do każdego rozliczenia podchodzimy indywidualnie i prowadzimy je aż do odzyskania całości przysługującego zwrotu. Okres oczekiwania na zwrot podatku w Republice Irlandii to minimum 3 miesiące. Oczekiwanie na zwrot mogą wydłużyć dodatkowe zapytania irlandzkiego urzędu podatkowego oraz rodzaj przedłożonej do rozliczenia dokumentacji od pracodawców. Szczegóły zwrotu podatku z Irlandii znajdziesz w dziale Procedury.

Opłatę ze odzyskanie podatku z Irlandii Pd. pobieramy dopiero po odzyskaniu podatku. Szczegóły znajdziesz w dziale Opłaty.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, odwiedź na dział Pomoc lub skontaktuj się z naszym biurem. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać