Procedura do zwrotu podatku z Holandii

Procedura

O zwrot podatku z Holandii możesz ubiegać się jeżeli legalnie pracowałeś na terenie tego kraju. Holenderskie prawo podatkowe umożliwia rozliczanie się do 5 lat wstecz. Postępuj według poniższych kroków aby odzyskać zwrot podatku z Holandii:

 1. Kontaktujesz się z naszym biurem

  Aby rozpocząć procedurę zwrotu podatku wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem. Możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie formę kontaktu:

  • wypełniając formularz zgłoszeniowy na naszej stronie www.zwrot-podatku.pl
  • dzwoniąc pod numery telefonu +48 32 294 92 63 lub +48 602 370 506
  • pisząc mail na adres info@zwrot-podatku.pl
  • zgłaszając się bezpośrednio w naszym biurze
 2. Przesyłasz do nas wszystkie dokument

  Niezbędne formularze do ubiegania się o zwrot podatku z Holandii oraz informacje o dokumentach wymaganych przez holenderski urząd podatkowy znajdziesz w dziale Dokumenty.

  Kompletną dokumentację należy wysłać listem poleconym na adres naszego biura:

  "Jubira" F.H.U.
  ul. Sienkiewicza 25b/1
  41-200 Sosnowiec
  woj. śląskie

  z dopiskiem "Zwrot podatku Holandia"

 3. Kalkulujemy wysokość zwrotu

  Przygotowujemy dla Ciebie wstępną, bezpłatną kalkulację należnego zwrotu podatku. Dzięki temu wiesz na jak wysoki zwrot podatku możesz liczyć.

 4. Składamy wniosek do urzędu

  Kompletny wniosek składamy w Twoim imieniu we właściwym urzędzie podatkowym w Holandii. Procedura zwrotu podatku trwa od 2 do 6 miesięcy. Nasze biuro prowadzi każdą sprawę aż do odzyskania pełnego, przysługującego zwrotu podatku a w razie potrzeby składamy odwołanie.

 5. Wydanie przez urząd decyzji podatkowe

  W momencie przyznania zwrotu, urząd podatkowy w Holandii przesyła decyzję podatkową na adres zarejestrowany w systemie. W przypadku otrzymania tego dokumentu, prosimy o pilne jego dostarczenie. Decyzja ta jest dokładnie weryfikowana przez pracowników naszego biura a w przypadku niejasności, kontaktujemy się z zagranicznym urzędem w celu uzyskania stosownych wyjaśnień.

 6. Przekazanie zwrotu podatku

  Po dokonaniu rozliczenia podatkowego i przeprowadzeniu w urzędzie (jeśli tego wymaga rozliczenie) rejestracji rachunku bankowego, należy oczekiwać na wypłatę środków. Urząd wypłaca należną kwotę zwrotu podatku na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy. Wypłata zwrotu podatku kończy procedurę rozliczeniową.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać