Opłaty wymagane przy rozliczeniu podatku z Holandii

Opłaty

Prowizja za rozliczenie zwrotu podatku z Holandii jest jedną z najniższych w kraju. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszego biura za wykonanie usługi zwrotu podatku z Holandii.

Zwrot podatku do kwoty 200 euro - opłata za rozliczenie wynosi 260 PLN z VAT. Wpłaty należy dokonać w momencie składania wniosku.

Zwrotu podatku od 201 euro do 650 euro - opłata za rozliczenie wynosi 299 PLN z VAT. Wpłaty należy dokonać w momencie składania wniosku.

Zwrotu podatku powyżej kwoty 650 euro - opłata za rozliczenie wynosi 7% + VAT (8,61% z VAT) kwoty zwrotu nie mniej niż 329 PLN z VAT. Opłata zaliczkowa wynosi 329 PLN z VAT.

Opłata za rozliczenie osób zameldowanych na terenie Holandii stale lub tymczasowo wynosi 7% + VAT ( 8,61% z VAT) nie mniej niż 400 PLN z VAT. Opłata zaliczkowa wynosi 400 PLN z VAT.

Rozliczenie osób oddelegowanych do pracy w Holandii z polskiego lub zagranicznego zakładu,osób podlegających zwolnieniu z ubezpieczenia w Holandii wynosi 7% + VAT ( 8,61% z VAT) nie mniej niż 500 PLN z VAT. Opłata zaliczkowa wynosi 500 PLN z VAT.

Uwaga: jeśli nie otrzymałeś dokumentu Jaaropgaf od pracodawcy lub masz trudności z jego odzyskaniem, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci w odzyskaniu dokumentu!

Koszt odzyskania dokumentu Jaaropgaf to jedyne 100 PLN z VAT.

Dla naszych klientów świadczymy również usługę wyrobienia numeru sofi dla współmałżonka/i lub partnera podatkowego. Prowizja za przeprowadzenie tej procedury wynosi 400 PLN z VAT.

Koszt usługi odzyskania zwrotu podatku obejmuje:

  • przekazanie pełnych informacji związanych z procedurą dotyczącą holenderskiego rozliczenia podatkowego
  • przesłanie dokumentów rozliczeniowych do klienta
  • bieżące korygowanie ewentualnych błędów dla prawidłowego wypełnienia dokumentacji podatkowej
  • sporządzenie zeznania podatkowego do holenderskiego urzędu
  • przekazanie pełnego wniosku wraz z dokumentacją do urzędu podatkowego w Holandii
  • korespondencja oraz bieżący kontakt w sprawie wniosku podatnika z holenderskim urzędem
  • przygotowywanie ewentualnych korekt we wniosku lub odwołań od decyzji urzędu
  • inne czynności finansowo-podatkowe

Dla naszych klientów świadczymy również usługę wyrobienia numeru sofi dla współmałżonka/i lub partnera podatkowego. Prowizja za przeprowadzenie tej procedury wynosi 400 PLN z VAT.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczace rozliczenia zwrotu podatku z Holandii, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać