Zwrot podatku z Holandii

Zwrot podatku Holandia

O zwrot podatku z Holandii możesz ubiegać się jeżeli legalnie pracowałeś na terenie tego kraju. Holenderskie prawo podatkowe umożliwia rozliczanie się do 5 lat wstecz.

Jeżeli chcesz odzyskać nadpłacony w Holandii podatek wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej, wysłać e-mail, zgłosić się do nas telefonicznie lub bezpośrednio w naszym biurze.

Do każdego rozliczenia podchodzimy indywidualnie i prowadzimy je aż do odzyskania całości przysługującego zwrotu. Procedura zwrotu podatku trwa minimum 4 miesiące, zazwyczaj do 6 do 12 miesięcy i jest uzależniona od holenderskich urzędów podatkowych. Szczegóły zwrotu podatku z Holandii znajdziesz w dziale Procedury.

Naszym klientom dajemy możliwość wyboru najdogodniejszego terminu zapłaty za wykonaną usługę. Opłaty możesz dokonać w momencie składania dokumentów lub po odzyskaniu zwrotu. Szczegóły znajdziesz w dziale Prowizje.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym biurem, a nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać