Procedura do zwrotu podatku z Danii

Procedura

Jeżeli pracowałeś legalnie w Danii masz obowiązek rozliczenia się z tamtejszym urzędem skarbowym. My dokładamy wszelkich starań, by procedura zwrotu podatku była zrozumiała dla naszego klienta i staramy się ograniczyć do minimum zbędne formalności.

Aby rozpocząć procedurę zwrotu podatku z Danii postępuj zgodnie z poniższymi wytycznymi.

 1. Kontaktujesz się z naszym biurem

  Aby rozpocząć procedurę zwrotu podatku wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem. Możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie formę kontaktu:

  • wypełniając formularz zgłoszeniowy na naszej stronie www.zwrot-podatku.pl
  • dzwoniąc pod numer telefonu +48 32 294 92 63
  • pisząc mail na adres info@zwrot-podatku.pl
  • zgłaszając się bezpośrednio w naszym biurze
 2. Kompletujesz dokumentację

  Niezbędne formularze możemy przesłać do Ciebie pocztą polską lub e-mailem. Należy je wypełnić i podpisać oraz dołączyć odpowiednie dokumenty. Dokładne informacje o sposobie wypełniania formularzy oraz o niezbędnych dokumentach znajdziesz w dziale Dokumenty.

 3. Przesyłasz do nas wszystkie dokumenty

  Kompletną dokumentację należy wysłać listem poleconym na adres naszego biura:

  "Jubira" F.H.U.
  ul. Sienkiewicza 25b/1
  41-200 Sosnowiec
  woj. śląskie

  z dopiskiem "Zwrot podatku Dania"

 4. Wykonujemy dla Ciebie wstępną kalkulację zwrotu

  Po przeanalizowaniu wszystkich dostarczonych do naszego biura dokumentów jesteśmy w stanie oszacować przybliżoną wysokość zwrotu podatku z Danii lub ewentualnej dopłaty. Trzeba pamiętać, że przeprowadzona wstępna kalkulacja nie jest wiążąca. Ma ona na celu jedynie poinformować klienta o przybliżonej kwocie jaką może otrzymać z duńskiego urzędu. Kwota kalkulacji może ulec zmianie w ciągu całego czasu trwania rozliczenia.

 5. Składamy wniosek do urzędu

  Kompletny wniosek składamy w Twoim imieniu we właściwym urzędzie podatkowym w Danii. Nasze biuro prowadzi każdą sprawę aż do odzyskania pełnego zwrotu podatku, a w razie potrzeby składamy stosowne odwołanie.

 6. Przekazujemy zwrot podatku

  O terminie otrzymania zwrotu podatku decyduje duński Urząd Podatkowy. Odzyskany podatek może zostać przesłany na Twoje NemKonto (tj. rachunek bankowy zakładany przez pracodawcę lub podatnika), na który przelewana jest pensja. Inną opcją przekazania pieniędzy ze zwrotu podatku jest czek, który można zrealizować w odpowiedniej placówce bankowej w Polsce. Pieniądze z tytułu zwrotu podatku mogą także zostać przesłane na polskie konto bankowe.

Niejednokrotnie urząd prosi o dodatkowe dokumenty lub informacje od podatnika, które należy niezwłocznie dostarczyć do naszego biura.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać