Opłaty wymagane przy rozliczeniu podatku z Danii

Opłaty

Koszt prowizji z tytułu wykonania usługi rozliczenia podatkowego jest stały i składa się na niego szereg czynności, jakie muszą zostać wykonane, aby podatnik otrzymał zwrot podatku z Danii. Jest to między innymi:

  • sporządzenie odpowiedniego wniosku
  • analiza i weryfikacja dokumentów przesłanych przez klienta
  • kalkulacja zwrotu na podstawie dokumentów
  • przesłanie wniosku do duńskiego urzędu
  • korespondencja z duńskim urzędem skarbowym
  • sporządzanie odpowiednich odwołań w przypadku niekorzystnej decyzji dla klienta
  • rejestracja rachunku bankowego w NemKonto
  • inne czynności podatkowe

Koszt całościowy za przeprowadzenie zwrotu podatku z Danii wynosi 350 PLN netto (430 PLN z VAT) i jest to kwota, którą wpłaca się w momencie złożenia wniosku podatkowego w naszym biurze.

Uwaga: w związku ze zmianami wprowadzonymi maju 2012 roku o konieczności rejestracji rachunków bankowych w systemie NEM dla wypłat środków pieniężnych z instytucji publicznych, informujemy, iż dodatkowa opłata za zarejestrowanie prywatnego konta bankowego klienta w systemie NEM to koszt 40,65 PLN netto (50 PLN z VAT).Zatem złożenie deklaracji skarbowej w SKAT wraz z dokonaniem rejestracji konta bankowego w NEM to całościowy koszt 480 PLN (z VAT).

Koszt jednorazowej usługi rejestracji konta w NEM bez złożenia wniosku o zwrot podatku to 80,49 PLN netto (99 PLN z VAT).

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać