Procedura do zwrotu podatku z Belgii

Procedura

Procedura zwrotu podatku została maksymalnie uproszczona i skrócona. Jeżeli chcesz odzyskać zwrot podatku z Belgii, postępuj według poniższych kroków.

 1. Kontaktujesz się z naszym biurem

  Rozpoczęcie całej procedury jest niezwykle proste, wystarczy że skontaktujesz się z nami w najdogodniejszy dla Ciebie sposób:

  • za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na naszej stronie www. zwrot-podatku.pl
  • pisząc do nas poprzez pocztę internetową na adres: info@zwrot-podatku.pl
  • dzwoniąc do nas na numer +48 (32) 294 92 63 lub +48 602 370 506
  • zgłaszając się bezpośrednio do siedziby naszej firmy
 2. Przesyłamy do Ciebie niezbędne dokumenty

  Wszystkie potrzebne do rozliczenia dokumenty możemy wysłać do Ciebie za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub poprzez e-mail (wówczas trzeba je będzie samemu wydrukować i wypełnić). Dokładne informacje o sposobie wypełniania formularzy oraz o niezbędnych dokumentach znajdziesz w dziale Dokumenty. W przypadku jakichkolwiek problemów lub niejasności z wypełnianiem formularzy nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji, wystarczy się z nami skontaktować.

 3. Przesyłasz do nas wszystkie dokumenty

  Pełną dokumentację (podpisaną i odpowiednio wypełnioną) należy przesłać do naszego biura listem poleconym na adres:

  "Jubira" F.H.U.
  ul. Sienkiewicza 25b/1
  41-200 Sosnowiec
  woj. śląskie

  z dopiskiem "Zwrot podatku Belgia"

 4. Składamy wniosek do urzędu

  Po otrzymaniu wszystkich dokumentów, niezwłocznie przygotowujemy odpowiednią deklarację podatkową, a następnie przekazujemy ją do stosownego urzędu rozpoczynając Twoje rozliczenie.

  Czas oczekiwania na rozliczenie podatkowe uzależnione jest od belgijskiego urzędu podatkowego i może trwać od 6 do 12 miesięcy. Jeżeli urząd będzie wymagał przesłania dodatkowych dokumentów, wówczas odzyskanie pieniędzy z tytułu podatku może opóźnić się w czasie.

  W przypadku, kiedy dochód w Belgii nie przekracza kwoty wolnej od podatku w danym roku, a dodatkowo stanowi on co najmniej 75% wszystkich rocznych dochodów, wówczas możemy odzyskać dla Ciebie nadpłacony podatek.

 5. Przekazujemy zwrot podatku

  Pozytywnie rozpatrzony wniosek podatkowy uprawnia Cię do otrzymania pieniędzy z z urzędu skarbowego w Belgii. Pieniądze trafiają na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać