Opłaty wymagane przy rozliczeniu podatku z Belgii

Opłaty

Wiemy, jak bardzo zależy Ci na kompleksowo wykonanej usłudze, stąd rzetelnie realizujemy powierzone nam zadania. Podchodzimy indywidualnie do każdego rozliczenia podatkowego z tytułu pracy w Belgii, jednocześnie oferując profesjonalne podejście i szybką realizację usługi. W związku z oczekiwaniami naszych klientów, staramy się jednocześnie przy kompleksowej usłudze zaoferować konkurencyjną cenę rozliczenia podatkowego.

Nasza prowizja za przeprowadzenie rozliczenia z Belgii wynosi 12,5% netto kwoty zwrotu + VAT (15,38% brutto kwoty zwrotu), ale nie mniej niż 240 PLN netto + VAT (295 PLN brutto). Prowizja minimalna płatna jest z góry (przed rozliczeniem), natomiast prowizja procentowa pobierana jest po otrzymaniu zwrotu. Kwota prowizji procentowej jest pomniejszana o pobraną na początku prowizję minimalną.

Koszt usługi obejmuje:

  • przekazanie pełnych informacji związanych z procedurą belgijskiego rozliczenia podatkowego
  • przesłanie dokumentów, które pozwolą na złożenie wniosku rozliczeniowego
  • bieżące instruowanie oraz korygowanie ewentualnych błędów, służące prawidłowemu wypełnieniu dokumentacji podatkowej
  • sporządzenie zeznania podatkowego do belgijskiego urzędu
  • przekazanie pełnego wniosku wraz z dokumentacją do urzędu podatkowego w Belgii
  • korespondencja oraz bieżący kontakt w sprawie wniosku podatnika z belgijskim urzędem
    • przygotowywanie ewentualnych korekt we wniosku lub odwołań od nieprzychylnej decyzji urzędu
    • wykonywanie dodatkowych czynności finansowo-podatkowych.
Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać