Zwrot podatku z Belgii

Zwrot podatku Belgia

Każdy kto legalnie pracował w Belgii ma obowiązek rozliczenia się z podatku. Można tego dokonać nawet do 3 lat wstecz. Ważne jest jednak aby terminowo rozliczyć się z belgijskim fiskusem aby nie narazić się na karę finansową z urzędu. Zwłaszcza osoby, które otrzymał druku deklaracji podatkowej powinny zawsze stosować się do narzuconych przez urząd terminów rozliczenia podatkowego. Powskazanym terminie urząd dokonuje automatycznego rozliczenia podatnika, wysyłając informacje o efekcie rozliczenia (zwykle niekorzystnego) na adres zarejestrowany urzędzie. Stąd tak ważne jest złożenie na czas deklaracji podatkowej i systematyczne, coroczne składanie deklaracji podatkowych w przypadku podejmowania zatrudnienia w Belgii.

W Belgii istnieje obowiązek rozliczenia się ze współmałżonkiem (rozliczenie samodzielne, kawalera/panny jest mniej korzystne ze względu na niewykorzystanie ulgi podatkowej).

Składając wniosek dotyczący rozliczenia podatkowego, jednocześnie można się starać o zwrot podatku z Belgii. Wystarczy posiadać odpowiednie dokumenty tj. Loonfiche, Loonbrieft'y lub druk Individuale rekening i skontaktować się z nami.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać