Zwrot podatku z Austrii

Zwrot podatku Austria

Jeżeli pracowałeś legalnie na terenie Austrii, możesz ubiegać się o zwrot podatku. Dla osób przebywających i pracujących w Austrii do 6 miesięcy (183 dni) możemy uzyskać całość potrąconego podatku. Jeżeli Twój pobyt i legalna praca w Austrii trwały dłużej niż 6 miesięcy, warunkiem odzyskania nadpłaconego podatku jest uzyskanie w danym roku podatkowym 90 % dochodów na terenie Austrii.

Jeżeli chcesz odzyskać nadpłacony w Austrii podatek wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej, wysłać e-mail, zgłosić się do nas telefonicznie lub bezpośrednio w naszym biurze.

Procedura odzyskania podatku z Austrii trwa od 3 do 6 miesięcy. Jej długość uzależniona jest od austriackich urzędów podatkowych. Nasze biuro traktuje każde rozliczenie indywidualnie i prowadzi całą sprawę aż do odzyskania maksymalnej kwoty zwrotu.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym biurem, a nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać