Procedura do zwrotu podatku z Anglii

Procedura

Procedura zwrotu podatku została maksymalnie uproszczona. Możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie formę kontaktu. Aby odzyskać zwrot podatku z Wielkiej Brytanii postępuj według poniższych kroków:

 1. Kontaktujesz się z naszym serwisem

  Wybierz najwygodniejszy dla siebie sposób kontaktu:

  • wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie www.zwrot-podatku.pl
  • zadzwoń pod numer telefonu +48 32 294 92 63 lub +48 602 370 506
  • napisz na naszą skrzynkę mailową info@zwrot-podatku.pl
  • przyjdź bezpośrednio do naszego biura
 2. Przesyłamy niezbędne dokumenty

  Wymagane formularze możemy przesłać do Ciebie pocztą polską, wysłać e-mailem (należy je wydrukować) lub możesz pobrać je bezpośrednio w siedzibie naszego biura. Szczegółowe informacje o potrzebnych formularzach oraz o wymaganych dokumentach od pracodawcy znajdziesz w dziale Dokumenty.

 3. Przesyłasz listem poleconym komplet dokumentów

  Wypełnione i podpisane formularze wraz z dokumentami potwierdzającymi zatrudnienie wysyłasz na adres naszego biura:

  "Jubira" F.H.U.
  ul. Sienkiewicza 25b/1
  41-200 Sosnowiec
  woj. śląskie

  z dopiskiem "Zwrot podatku UK"
 4. Kalkulujemy wysokość Twojego zwrotu

  Na podstawie przekazanych dokumentów przygotowujemy kalkulację wysokości zwrotu podatku. Dzięki temu od razu będziesz wiedział na jaką kwotę możesz liczyć.

 5. Rozpoczęcie procedury zwrotu podatku

  Opracowane dokumenty wysyłamy do właściwego urzędu. Procedura zwrotu podatku z Anglii trwa minimum 3 miesiące. Rozliczenia naszych klientów prowadzimy do samego końca, aż do uzyskania decyzji podatkowej i należnego klientowi zwrotu podatku.

 6. Przekazanie zwrotu podatku

  Odzyskane pieniądze, po potrąceniu prowizji przekazujemy w wybrany przez Ciebie sposób (przelew na konto bankowe polskie, zagraniczne lub przekazem pocztowym).

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać