Zwrot podatku z Anglii

Zwrot podatku UK

Zwrot podatku z Wielkiej Brytanii przysługuje osobom legalnie pracującym na terenie Anglii, Irlandii Północnej, Walii lub Szkocji. O zwrot podatku możesz ubiegać się do czterech lat wstecz. Rok podatkowy w Wielkiej Brytanii trwa od 6 kwietnia do 5 kwietnia roku następnego. Za pośrednictwem naszego biura wniosek o zwrot podatku możesz złożyć cały rok - przy założeniu, że zadeklarujesz niepowracanie na teren UK do zakończenia trwającego roku podatkowego.

Do każdego rozliczenia podchodzimy indywidualnie i prowadzimy je aż do odzyskania całości przysługującego zwrotu. Okres oczekiwania na zwrot podatku w Wielkiej Brytanii to minimum 3 miesiące. Czas oczekiwania na zwrot mogą wydłużyć dodatkowe zapytania angielskiego urzędu podatkowego oraz rodzaj przedłożonej do rozliczenia dokumentacji od pracodawców. Szczegóły zwrotu podatku UK znajdziesz w dziale Procedury.

Opłatę ze odzyskanie podatku z Wielkiej Brytanii pobieramy dopiero po odzyskaniu zwrotu pieniędzy z zagranicznego urzędu. Szczegóły znajdziesz w dziale Opłaty.

Na podstawie najczęściej zadawanych pytań stworzyliśmy listę najpopularniejszych zagadnień dotyczących zwrotu podatku z Wielkiej Brytanii. Znajdziesz je w dziale Pomoc. Jeżeli nie uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania, skontaktuj się z naszym biurem, a nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać