zwrot-podatku.pl - Zwrot podatku - Zwrot podatku Anglia, zwrot podatku Holandia, Niemcy, USA, Irlandia

O nas

Istniejemy na polskim rynku od 1998 roku, aby pomagać w sprawnym i skutecznym odzyskiwaniu zwrotu podatku z zagranicy. Swoją działalność rozpoczęliśmy od odzyskiwania nadpłaconego podatku dla Polaków pracujących w Niemczech. Na przestrzeni lat, dostosowując się do wymagań rynku, sukcesywnie rozszerzaliśmy zakres oferowanych przez nas usług, co pozwoliło nam zostać jednym z liderów rynku. W 2001 roku do oferty wprowadziliśmy zwrot podatku z Holandii. W 2004 roku rozszerzyliśmy zakres naszych usług o zwrot podatku z Wielkiej Brytanii, Irlandii Pd. oraz USA. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w 2009 w ofercie naszych usług pojawiły się rozliczenia podatku z Austrii i Norwegii.

Naszym klientom zatrudnionym na terenie Niemiec umożliwiamy także dodatkową pomoc, do której można zaliczyć:

  • uzyskanie zasiłku rodzinnego
  • prowadzenie konsultacji w zakresie prawa niemieckiego (rozwody, alimenty, uzyskanie obywatelstwa niemieckiego),
  • odzyskiwanie kart podatkowych, które zostały nielegalnie zagarnięte przez pracodawców,
  • doradztwo przy zakładaniu firmy i prowadzeniu księgowości na terenie Niemiec (pozwolenia na pracę, legalizacja pobytu, ubezpieczenia chorobowe),
  • roszczenia urlopowe z niemieckiej kasy urlopowej "ULAG",
  • sprawy sądowe z zakresu polskiego i niemieckiego prawa pracy

Dzięki współpracy z renomowanymi kancelariami podatkowymi i prawnymi oraz wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić odzyskanie najwyższych możliwych kwot zwrotu, w najkrótszym możliwym terminie.

W ciągu naszej wieloletniej działalności zaufało nam już wielu klientów. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej sprawy mogą Państwo liczyć na skuteczną i sprawną obsługę.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać