Działalność gospodarcza w Niemczech - Księgowość niemiecka - Firma w Niemczech

Księgowość niemiecka

Prowadzenie własnej działalności na terenie Niemiec staje coraz powszechniejszym sposobem na pracę wśród Polaków, którzy emigrują za Odrę. Jak się bowiem okazuje, otwarcie działalności gospodarczej w Niemczech jest bardzo proste. Dzięki naszemu doświadczeniu i bardzo dobrej znajomości specyfiki niemieckiego rynku pracy możemy pomóc Ci założyć własną firmę na terenie Niemiec.

Kto może złożyć wniosek o zarejestrowanie działalności w Niemczech?

Własną firmę w Niemczech może prowadzić każdy, kto posiada meldunek na terenie tego kraju i ma ukończony 18 rok życia. Uzyskanie meldunku nie jest żadnym problemem. Wielu Polaków, którzy wyjeżdżają do Niemiec do pracy, chcąc uzyskać różnego rodzaju ulgi i profity, stara się o meldunek.

Przed podjęciem decyzji o rejestracji firmy na terenie Niemiec warto zapoznać się z przepisami prawa pracy w tym kraju, a także dokładnie sprawdzić, czy branża, w której działać będzie nasza firma nie wymaga od nas specjalnych koncesji i pozwoleń (tzw. rejestr rzemieślniczy). Przykładem takim jest branża budowlana, czy też motoryzacyjna.

Czy warto rejestrować firmę w Niemczech?

Prowadzenie własnej działalności na terenie Niemiec jest bardzo dobrą alternatywą, jeżeli chodzi o zagraniczny rynek pracy. Możliwość rozwoju i praca na własny rachunek, to często najbardziej motywujące działania, które skłaniają Polaków do zakładania firm właśnie na terenie Niemiec. Niesie to ze sobą szereg korzyści, przede wszystkim finansowych, a ten aspekt przemawia do nas najsilniej.

Jak zarejestrować własną firmę w Niemczech?

Jeżeli podjąłeś decyzję o założeniu własnej działalności gospodarczej na terenie Niemiec, to pozwól, że udzielimy Ci cennych rad i wskazówek, które pomogą Ci w dobry sposób zarządzać własną firmą i czerpać z tego duże korzyści.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się w bardzo szerokim spectrum pomocą dla osób, które przebywają i pracują na terenie Niemiec , możemy w Twoim imieniu przeprowadzić proces rejestracji firmy w tym kraju. Dzięki profesjonalnym działaniom naszych specjalistów jesteśmy w stanie sprawnie i bezproblemowo wykonać wszystkie niezbędne czynności, które pozwolą Ci rozpocząć prowadzenie własnej firmy.

Dodatkowo pomożemy Ci w prowadzeniu księgowości Twojej firmy

Dzięki nam nie będziesz musiał się martwić o dokumentację i rozliczenia w firmie. Zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę i pomoc nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Świadczone przez nas usługi pomogą Ci w otwarciu i prowadzeniu firmy. Do najważniejszych usług zalicza się:

  • rejestracja działalności na terenie Niemiec
  • pomoc w wypełnianiu wniosków potrzebnych przy zakładaniu firmy
  • prowadzenie księgowości firm założonych na terenie Niemiec
  • przesyłanie dokumentacji do niemieckich urzędów
  • korespondencja z urzędami w Niemczech w imieniu klienta
  • weryfikacja poprawności dokumentów firmowych (zgodnie z wytycznymi z urzędu)
  • przygotowywanie rozliczeń podatkowych
  • wyrejestrowywanie działalności w Niemczech

Zaplanuj z nami swoją przyszłość rozpoczynając prowadzenie działalności w Niemczech.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać