Zwrot podatku Anglia, Irlandia, Niemcy, Holandia, USA, zasiłek rodzinny Niemcy (Kindergeld)

Zwrot podatku krok po kroku

Procedura zwrotu podatku została maksymalnie uproszczona i skrócona. Jest to ogólna procedura sposobu odzyskiwania podatku. Szczegółowe informacje znajdziesz w dziale Procedura, wybierając interesujący Cię kraj.

 1. Kontaktujesz się z naszym serwisem

  Wybierz najwygodniejszy dla siebie sposób kontaktu:

  • wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie
  • zadzwoń pod numer telefonu +48 32 294 92 63 lub +48 602 370 506
  • napisz na naszą skrzynkę mailową info@zwrot-podatku.pl
  • przyjdź bezpośrednio do naszego biura
 2. Przesyłamy niezbędne dokumenty

  Wymagane formularze możemy przesłać do Ciebie pocztą polską lub e-mailem (należy je wtedy samodzielnie wydrukować).

 3. Przesyłasz listem poleconym komplet dokumentów

  Odpowiednio wypełnione i podpisane formularze wraz z dokumentami potwierdzającymi zatrudnienie wysyłasz na adres naszego biura:

  "Jubira" F.H.U.
  ul. Sienkiewicza 25/1
  41-200 Sosnowiec
  woj. śląskie

  Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub problemy z wypełnieniem dokumentów, skontaktuj się z naszym biurem, a nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie.

 4. Kalkulujemy wysokość Twojego zwrotu

  Na podstawie przekazanych dokumentów przygotowujemy kalkulację wysokości zwrotu podatku. Dzięki temu od razu będziesz wiedział na jaką kwotę możesz liczyć.

 5. Rozpoczęcie procedury zwrotu podatku

  Opracowane dokumenty wysyłamy do właściwego urzędu. Rozliczenia naszych klientów prowadzimy do samego końca, aż do odzyskania pieniędzy. Okresy oczekiwania na zwrot są różne w zależności od kraju. Szczegółowe informacje znajdziesz w procedurach poszczególnych krajów.

 6. Przekazanie zwrotu podatku

  Odzyskane pieniądze, po potrąceniu prowizji przekazujemy w wybrany przez Ciebie sposób na konto bankowe w Polsce lub za granicą, czekiem bądź przekazem pocztowym.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać