Odzyskiwanie podatku z zagranicy- dlaczego warto

Dlaczego warto?

Jeżeli pracowałeś za granicą warto powierzyć swoje finanse liderowi na rynku. Nasza firma od ponad dekady odzyskuje podatki dla Polaków pracujących za granicą. Zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdej sprawy gwarantują szybkie i sprawne odzyskanie całości nadpłaconego podatku.

Doświadczona kadra konsultantów przeprowadzi za Ciebie całą procedurę odzyskiwania podatku. Współpraca z renomowanymi kancelariami podatkowymi i prawnymi umożliwia nam dostęp do najnowszych przepisów podatkowych.

Gwarancje niskich prowizji, maksymalnie skrócone i uproszczone procedury oraz możliwość kontroli na każdym etapie odzyskiwania podatku dają Ci pewność rzetelnego przeprowadzenia usługi.

Dołącz do stale poszerzającego się grona zadowolonych klientów serwisu Zwrot-Podatku.pl i ciesz się najwyższym możliwym zwrotem podatku.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać