Zwrot podatku Anglia, Irlandia, Niemcy, Holandia, USA, zasiłek rodzinny Niemcy (Kindergeld)

Praca w Norwegi coraz bardziej opłacalna

Norwegia przyciąga Polaków coraz większą liczbą ofert pracy. Skandynawia stała się bardzo popularna wśród polskich emigrantów. Wszystko to za sprawą bardzo wysokich zarobków, dobrych warunków pracy i standardów, które są na bardzo wysokim poziomie.

Polacy w Norwegii tworzą bardzo dużą grupę imigracyjną. Dzięki swojemu zapałowi do pracy i zaangażowaniu mają oni szansę otrzymać bardzo ciekawy oferty pracy. Norwescy pracodawcy dostrzegli już pewien czas temu potencjał jaki dżemie w naszych rodakach i coraz chętniej obsadzają stanowiska swoich firm właśnie imigrantami z Polski.

Niedawno głośno mówiło się o projekcie rozbudowy platform wiertniczych na morzu północnych, gdzie zatrudnienie znaleźć będzie mogło kilka tysięcy osób. Wydawać by się mogło, że zagraniczni pracownicy są więc skazani na sektor naftowy, a tymczasem przybywa także ofert z innych sektorów - tych mniej inwazyjnych i skierowanych w dużej części do kobiet. Jedną z takich ofert jest posada nauczyciela. Wykwalifikowana kadra dydaktyczna z Polski ma duże szanse uzyskania dobrej posady w zagranicznych szkołach - w tym także w Norwegii. Dzięki umiejętnością przekazywania wiedzy młodszym podopiecznym polskie nauczycielki zyskały sobie wiele sympatii na zachodzie Europy.

W Norwegii częściej pracę otrzymać mogą opiekunki lub przedszkolanki, niemniej jednak nauczycielki również mają szansę na etat, ale muszą spełnić kilka warunków, w tym posiadać certyfikat ukończenia kursu językowego na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym, a także przedstawić dotychczas uzyskane kwalifikacje oraz wykazać się swoimi dotychczas zgromadzonymi doświadczeniami.

Wszystko wskazuje na to, że możliwość swobodnego podejmowania pracy w innych krajach Europy jest istotnym elementem życia wielu Polaków. Dzięki temu mają oni szansę rozpocząć zupełnie nowe życie.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać