Zwrot podatku Anglia, Irlandia, Niemcy, Holandia, USA, zasiłek rodzinny Niemcy (Kindergeld)

Brytyjski fiskus zaczął przesyłać decyzje podatkowe

HMRC, czyli urząd skarbowy w Wielkiej Brytanii, rozpoczął w zeszłym tygodniu wystawiać decyzje związane ze zwrotem lub niedopłatą podatku za pracę w UK w roku podatkowym 2012/2013. Od wczoraj brytyjski fiskus rozpoczął przesyłanie tych decyzji do imigrantów pracujących na terenie UK.

Zwrot podatku UK jest jednym z najważniejszych elementów pracy w Wielkiej Brytanii dla wielu imigrantów. Niestety wielu z nich o tym zapomina lub nawet nie wie, a przecież rozchodzi się o całkiem duże sumy pieniędzy. Wynika to przede wszystkim z rodzaju wykonywanej pracy, czasu i zarobków, jakie zostały uzyskane w trakcie podejmowania zatrudnienia.

HM Revenue & Customs podało do wiadomości, że w tym roku wystawionych zostało aż 5,5 mln decyzji podatkowych, które w najbliższym czasie trafią do podatników. Niestety nie wszystkie decyzje są pozytywne i nie każda z nich jest równoznaczna z otrzymaniem pieniędzy z urzędu skarbowego. Jak podaje HMRC, w roku podatkowym 2012/2013 zwrot podatku UK należy się aż 3,5 mln podatników, natomiast 2 mln otrzyma wezwanie do zapłaty, spowodowane odprowadzaniem zbyt małych składek podczas podejmowania stosunku pracy w UK.

O zwrot podatku UK można się ubiegać także z pomocą naszego biura podatkowego. Pełna procedura, a także informacje o najistotniejszych dokumentach, jakie wymagane są przez urząd, można znaleźć w odpowiednich działach na stronie. Warto korzystać z usług i pomocy profesjonalistów, bo to przede wszystkim oszczędność czasu i nerwów.

Decyzja podatkowa z HMRC przychodzi pocztą w postaci czeku, który można zrealizować w placówkach bankowych na terenie całego kraju. Warto więc poświęcić chwilę czasu aby zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi ubiegania się o zwrot podatku UK.

Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać