Zwrot podatku Anglia, Irlandia, Niemcy, Holandia, USA, zasiłek rodzinny Niemcy (Kindergeld)

Aktualności

Niemcy podwyższają Kindergeld

26.11.2009

Zasiłek rodzinny w Niemczech zostanie podwyższony od 1 stycznia 2010 roku. Miesięcznie rodzice za pierwsze i drugie dziecko mogą otrzymywać 184 EUR, za trzecie 190 EUR, a za czwarte i kolejne 215 EUR. Wszystkie dodatkowe informacje można znaleźć na naszej stroni internetowej.

Zmieniamy się dla Ciebie

08.09.2009

W trosce o większą wygodę naszych klientów oraz w związku z coraz większą popularnością naszego serwisu, przedstawiamy nową, bardziej funkcjonalną szatę graficzną Zwrot-Podatku.pl. Mamy nadzieje, że nowy wygląd naszego serwisu spełni Wasze oczekiwania i ułatwi dotarcie do poszukiwanych informacji.

Zwrot podatku z Austrii i Norwegii

26.02.2009

W związku z coraz większym zainteresowaniem naszych klientów odzyskiwaniem podatku z Austrii oraz Norwegii, rozszerzamy nasze usługi o zwrot podatku z tych krajów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie internetowej.

Wyższy zasiłek rodzinny w Niemczech

27.01.2009

Od stycznia 2009 roku zostały podwyższone kwoty zasiłku rodzinnego przyznawane w Niemczech (Kindergeld). Obecnie wynosi on na pierwsze, drugie i trzecie dziecko 164 EUR miesięcznie, a na następne dzieci 195 EUR miesięcznie.
Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać