Zwrot podatku Anglia, Irlandia, Niemcy, Holandia, USA, zasiłek rodzinny Niemcy (Kindergeld)

Aktualności

Prowizje tanieją na stałe!

30.04.2010

U nas prowizje na rozliczenie podatku z Wielkiej Brytanii, Irlandii i Holandii wynoszą teraz jedynie 7% netto! Wykluły się na wiosnę, ale zostaną z nami na stałe. Zachęcamy do skorzystania z nich i złożenia potrzebnych dokumentów w naszym biurze. Zapraszamy!

Niemiecki podatek do 7 lat wstecz

09.04.2010

Każdy rozliczający swój podatek z Niemiec może zrobić to teraz nawet do 7 lat wstecz. Znowelizowane przepisy niemieckie ujednolicają ten przywilej dostępny do tej pory tylko niektórym, po spełnieniu odpowiednich warunków.

Prowizje topnieją na wiosnę!

29.03.2010

Śniegi już stopniały, a mróz coraz rzadziej trzyma. U nas na wiosnę topnieją też prowizje. Za rozliczenie podatku z Wielkiej Brytanii, Irlandii i Holandii do końca kwietnia zapłacisz jedynie 7% netto! Pospiesz się, czas promocji ograniczony!

Czy wiesz, że...?

29.03.2010

Urząd pracy, ustalając prawo do zasiłku dla bezrobotnych w Polsce, uwzględni okresy zatrudnienia za granicą, jeśli utrzymywało się w tym czasie więź z Polską - było tu zameldowanym, czy utrzymywało się kontakt z rodziną, a także, w którym państwie rozliczało się z podatków.

Zwrot podatku za 7%

04.03.2010

Wielka obniżka prowizji! Jeśli skorzystasz z usługi Zwrot On-line, zapłacisz tylko 7% netto prowizji po uzyskaniu zwrotu. Wystarczy że wypełnisz pełny formularz z danymi, a na maila otrzymasz już uzupełniony komplet dokumentów do podpisu. Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty.
Formularz Zwrot Podatku

Po wysłaniu zgłoszenia nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin, aby omówić dalsze kroki lub służyć pomocą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Kalkulatory Podatkowe Sprawdź ile podatku możesz odzyskać